1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
TEKA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ARNAVUTKÖY TEKA SERVİSİ

Teka markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Arnavutköy ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Anadolu Mah. Atatürk Mah. Baklalı Köyü Balaban Köyü Boğazköy Merkez Mah. Bolluca Mavigöl Mah. Bolluca merkez Mah. Boyalık Köyü Çilingir Köyü Hacımaşlı Köyü Haraççı Karlıbayır Mah. Haraççı Merkez Mah. İmrahor Mah. İslambey Mah. İstiklal Mah. Karaburun Köyü Mareşal Fevzi Çakmak Mah. Merkez Mah. Nenehatun Mah. Taşoluk Mehmet Akif Ersoy Mah. Taşoluk Merkez Mah. Tayakadın Köyü Yavuzselim Mah. Yeniköy Köyü
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.