1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
TEKA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ATAŞEHİR TEKA SERVİSİ

Teka markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Ataşehir ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Aşıkveysel Mah. Atatürk Mah. Barbaros Mah. Esatpaşa Mah. Ferhatpaşa Mah. Fetih Mah. İçerenköy Mah. İnönü Mah. Kayışdağı Mah. Küçükbakkalköy Mah. Mevlana Mah. Mimarsinan Mah. Mustafakemal Mah. Örnek Mah. Yeniçamlıca Mah. Yenisahra Mah. Yenişehir Mah
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.