1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
TEKA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

KAĞITHANE TEKA SERVİSİ

Teka markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Kağıthane ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Çağlayan Mah. Çeliktepe Mah. Emniyetevleri Mah. Gültepe Mah. Gürsel Mah. Hamidiye Mah. Harmantepe Mah. Hürriyet Mah. Kağıthane Merkez Mahallesi Mehmetakifersoy Mah. Nurtepe Mahallesi Ortabayır Mah. Sanayi Mah. Seyrantepe Mah. Şirintepe Mah. Talatpaşa Mah. Telsizler Mah. Yahyakemal Mah. Yeşilce Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.