1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
TEKA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ÜSKÜDAR TEKA SERVİSİ

Teka markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Üsküdar ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.
Bulunduğunuz mahalleyi seçerek devam edebilirsiniz.


Acıbadem Mah. Ahmediye Mah. Altunizade Mah. Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Bahçelievler Mah. Barbaros Mah. Beylerbeyi Mah. Bulgurlu Mah. Burhaniye Mah. Cumhuriyet Mah. Çengelköy Mah. Ferah Mah. Güzeltepe Mah. İcadiye Mah. Kandilli Mah. Kısıklı Mah. Kirazlıtepe Mah. Kuleli Mah. Kuzguncuk Mah. Küçükçamlıca Mah. Küçüksu Mah. Küplüce Mah. Mehmet Akif Ersoy Mah. Mimar Sinan Mah. Muratreis Mah. Salacak Mah. Selamiali Mah. Selimiye Mah. Sultantepe Mah. Ünalan Mah. Valideiatik Mah. Yavuztürk Mah. Zeynep Kamil Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.