1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
TEKA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

PENDİK TEKA SERVİSİ

Teka markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Pendik ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Ahmetyesevi Mah. Bahçelievler Mah. Ballıca Köyü Batı Mah. Çamçeşme Mah. Çamlık Mah. Çınardere Mah. Doğu Mah. Dumlupınar Mah. Emirli Köyü Ertuğrulgazi Mah. Esenler Mah. Esenyalı Mah. Fatih Mah. Fevziçakmak Mah. Göçbeyli Köyü Güllübağlar Mah. Güzelyalı Mah. Harmandere Mah. Kavakpınar Mah. Kaynarca Mah. Kurna Köyü Kurtdoğmuş Köyü Kurtköy Mah. Orhangazi Mah. Orta Mah. Ramazanoğlu Mah. Sanayi Mah. Sapanbağları Mah. Sülüntepe Mah. Şeyhli Mah. Velibaba Mah. Yayalar Mah. Yenimahalle Mah. Yenişehir Mah. Yeşilbağlar Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.