1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
TEKA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

SANCAKTEPE TEKA SERVİSİ

Teka markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Sancaktepe ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Abdurrahmangazi Mah. Akpınar Mah. Atatürk Mah. Emek Mah. Eyüpsultan Mah. Fatih Mah. Hilal Mah. İnönü Mah. Kemaltürkler Mah. Meclis Mah. Merve Mah. Mevlana Mah. Osmangazi Mah. Paşaköy Mah. Safa Mah. Sarıgazi Mah. Veyselkarani Mah. Yenidoğan Mah. Yunusemre Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.