1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
TEKA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

HAKKIMIZDA

Her zaman güvenilir çözümler

Teka beyaz eşya servisi İstanbul genelinde hizmet vermeye 1998 yılından beri başarı ile devam etmektedir.

Yılların vermiş olduğu bu tecrübe ile yoluna devam eden Nokta servis hizmetleri arçelik teknik servisi günümüz teknolojilerini yakından takip ederken kendisini her zaman yenileyerek yoluna devam eden firma markasına verdiği değeri açıkca göstermektedir.

Teknik servisimiz çalışanlarının her biri kendi alanlarında uzman ve eğitimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Teka marka beyaz eşya ürünlerini tercih eden saygın tüketicilere en iyi teknik servis hizmeti sunmaya haftanın 7günü 24 saati boyunca hizmet vermeye çalışan nokta servis hizmetleri bu alandaki başarısını müşteri memnu niyetinde yüzde 99 a varan başarı oranıyla kanıtlamaktadır. Dürüst,ilkeli,güvenilir hizmet sunmaya gayret eden firma küçük,büyük arıza ayrımı yapmadan en hızlı ve en uygun teknik servis hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Firmamız sosyal ağlardaki hiçbir sitede şikayet barındırmayarak vermiş olduğu hizmetin arkasında sonuna kadar duran güvenirliğini kanıtlamış bir işletmedir. Teka markalı ürünlere yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz. Yetkili servislerin bile yüzlerce şikayet aldıkları sektörde özel servis anlayışını ileri seviyelere taşıyan Nokta servis hizmetleri bu alanda lider firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.