1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
TEKA BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

SİLİVRİ TEKA SERVİSİ

Teka markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Silivri ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Akören Köyü Alibey Mah. Alipaşa Mah. Bekirli Köyü Beyciler Köyü Büyükkılıçlı Köyü Cumhuriyet Mah. Çanta Köyü Çantamimarsinan Mah. Çayırdere Köyü Çeltik Köyü Danamandıra Köyü Fatih Mah. Fenerköy Köyü Fevzipaşa Mah. Gazitepe Mah. Gümüşyaka Mah. Hürriyet Mah. İsmetpaşa Mah. Kadıköy Mah. Kavaklıcumhuriyet Mah. Kurfallı Köyü Küçükkılıçlı Mah. Küçüksinekli Köyü Mımarsınan Mah Mimarsinan Mah. Ortaköy Mah. Pirimehmetpaşa Mah. Sayalar Köyü Selimpaşa Mah. Semizkumlar Mah. Seymen Köyü Sinekli Köyü Yeni Mah. Yolçatı Mah
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.